hakkımızda

Roka, 2016 yılında kurulduğundan bu yana, yaşamın ve doğanın döngülerinin sağlıklı devam edebilmesi için dünya kaynaklarını verimli kullanmanın gerekliliğine inanır. Sürdürülebilir bir çevre için hem bugünün hem de geleceğin ihtiyaçlarına saygılı davranarak insan ve doğa uyumunun sürekliliğine katkıda bulunmayı önemser.

Pazarın ihtiyacı olan fonksiyonel ürün aileleri geliştirirken pazarın neyi arzuladığını da göz önünde bulunduruyoruz. Minimal ve çevre dostu ürünlerimizi dünyanın geleceğini düşünen, sorumlu bir tutumla tasarlıyoruz.

YASEMİN KÖSE
Kurucu
Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

EKİN GÜLCAN
Kurumsal Satış
Yönetici

UFUK ERÇETİN
İş Geliştirme ve
Satış Danışmanı

ELİF ERSÖZ
Endüstri Ürünleri
Tasarımcısı

ZEYNEP NİHAL ŞAMAT
Endüstri Ürünleri
Tasarımcısı

Tasarım felsefemiz doğrultusunda, oyun alanımızda, hep bir çocuk gibi meraklıyız. Roka olarak, bu noktada devreye girerek çıkardığımız ürün koleksiyonları ile pazarın beğeneceği ürün aileleri geliştiriyoruz. Bunun yanında, çeşitli markalarla çalışarak onların ihtiyaçlarına yönelik geri dönüşüm ve atık üniteleri sunuyoruz.

RokaLab

RokaLab, atıktan malzemeler ve doğaya zarar vermeyen yeni kaynak malzemeler geliştirmek, bu ve varolan benzer malzemelerden ürün geliştirme çalışmaları gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş bir araştırma ve geliştirme oluşumu. Atık malzemeleri daha iyi anlayarak önemli bir ilham kaynağı olmasına çalışıyor. Yaratıcı çözümler ile geleceğin ürünlerini tasarlamanın yanısıra, atıkları yeni kaynağa dönüştürmek için yeni teknikler ve iş birlikleri geliştiriyor. Ayrıca Roka ürünleri için yenilikçi mekanizmalar ve teknoloji geliştirme ve uygulama çalışmalarını hayata geçiriyor. Roka Lab müşterileri atık malzemeler ve çevre dostu malzemelerle geliştirilen ürünleri satın alıp, kullanıp geri bildirim vererek malzemenin geliştirilmesine katkı yapma ve bu deneyimin parçası olma şansı yakalıyor.

Seni arıyoruz…

Roka her zaman yeni yeteneklerini arıyor. Küresel düşünen ve dünyanın, tasarımın, teknolojinin, sürdürebilirliğin dillerini konuşan tutkulu ve meraklı insanları arıyoruz.

Aradığınızı bulmak için iş ilanlarımıza göz atabilir veya [email protected] emaili üzerinden bizimle iletişime geçebilir, CV’nizi direkt gönderebilirsiniz.

Dosyaları buraya sürükleyin ya da
Kabul edilen dosya türleri: pdf, doc, docx, Azami dosya boyutu: 32 MB, Azami dosyalar: 1.
  açık pozisyonlar

  Endüstriyel Tasarım Stajyeri
  Üniversitelerin endüstri ürünleri tasarımı bölümü 3./4. sınıf veya mezun, sürdürülebilirlik, geri dönüşüm, atık alanlarına ilgili stajyer ekip arkadaşı arıyoruz.

  Endüstriyel Tasarımcı
  Analitik düşünme özelliği ile ürün detayları üzerine çözüm üretebilen, yaratıcı ve araştırmacı yönüyle sektördeki yenilikleri takip ederek, yeni tasarımlarına bu bilgileri entegre edebilen, ekip çalışmasına uygun, sorumluluk alabilen ekip arkadaşı arıyoruz. CV’nizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

  Üretim Takip ve Kalite Kontrol Sorumlusu
  Metalden mamül üretim ve işleme sektöründe, en az 3 yıl fason takip deneyimi olan, Anadolu ve İstanbul içi üretim çevresi olan, organize etme ve koordinasyon yeteneği güçlü, çözüm odaklı, takip ve analiz yeteneği olan, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli çalışabilen, el becerisi olan, detay işçilik incelemesi yapabilen ve aktif manuel araç kullanabilecek, takım arkadaşı arıyoruz. CV’nizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.