Teslimat ve İade

Sipariş

Sitemiz üzerinden inceleyip seçmiş olduğunuz ürünle ilgili fiyat bilgisi almak için teklif isteme formunu gerekli bilgilerle tamamlamanızla birlikte satış ekibi sizinle iletişime geçecektir. Ürün, teklif, ödeme, teslimat ile ilgili detaylı bilgileri sizinle en kısa sürede paylaşacaktır ve onayınızla siparişiniz işleme alınacaktır.

Süre

Nakliye dahil standart teslim sürelerimiz kesin sipariş onayı ve sipariş avansını takiben:

– Standart ürün teslimlerinde 3-4 hafta,

– Özel üretimlerde teslim süreleri ürün detayına göre belirlenir.

Bu süreler iş programına göre karşılıklı görüşülerek revize edilebilir.

 

Teslimat

İstanbul içi satın almalarda siparişiniz ücretsiz nakliye ile gönderilir. Teslimat adresinin farklı şehirler olması durumunda ürün, adet ve teslimat bölgesine bağlı olarak nakliye fiyat çalışması size sunulmaktadır.

Siparişiniz, iletmiş olduğunuz teslimat adresinize, üretim tamamlanması ile 3 iş günü içerisinde gönderilmektedir.

Garanti

Ürünün fatura tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. Olağan dışı kullanılmasından, doğal yıpranmalar ve kullanım hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

İade

Siparişinizle memnuniyetiniz bizim en önemli önceliğimiz. Herhangi bir nedenle ürününüzden memnun kalmazsanız, uygun ürünler veya kusurlu malların zamanında iade edilmesini gerekli iade şartlarına uyulması durumunda memnuniyetle kabul ederiz.

Müşteriye özel sipariş edilen ürünlerde iade kabul edilmemektedir ve değişim yapılamamaktadır.

İade Şartları

15 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, faturasıyla birlikte siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. İade edilen mal, ambalajını ve etiketlerini içermelidir. Kullanılmış mallar kusurlu olmadığı sürece iade edilemez.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, şirketimiz geri ödemeleri 5 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Ürün
Şirketimiz tarafından kaynaklanan bir hata olmadıkça ve ayıplı mal olmadıkça bu ürünler iade edilemez. Siparişiniz bir hatayla geliyorsa, hata şirketimiz tarafından kaynaklanıyorsa ücretsiz olarak yeniden üretilebilir veya geri ödeme yapılabilir.

İade Adresi: Sarıdemir, Ragıp Gümüşpala Cd. No:29, 34116, Fatih/İstanbul

Herhangi bir sorunuz veya iade ederken yardıma ihtiyacınız varsa (0212) 345 05 10’u arayabilirsiniz.